Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
oryginalne wieszaki na ścianę

Oryginalne wieszaki na ścianę formie naklejek ściennych to wspaniała alternatywa wobec klasycznych zawieszek na ściany

Oryginalne wieszaki na ścianę dekoracje przyciągające uwagę

Oryginalne wieszaki na ścianę w formie naklejek to wspaniała alternatywa wobec klasycznych zawieszek na ściany. Oryginalne wieszaki ścienne przykuwają uwagę nietuzinkową konstrukcją całej dekoracji i sprawiają, że mamy gwarancję, iż nasza przestrzeń będzie się wyróżniała spośród wielu innych. Oryginalne wieszaki na ścianę z prawdziwymi haczykami służącymi do wieszania różnych rzeczy na ścianach to niezwykle oryginalna dekoracja, która nada nietuzinkowy charakter każdemu wnętrzu. Oryginalne wieszaki ścienne sprawdzą się nie tylko w przestrzeni domowej, ale także jako interesujące uzupełnienie aranżacji wnętrz lokali usługowych, na przykład barów, restauracji, kawiarni albo placówek edukacyjnych czy też poczekalni w salonach kosmetycznych. Polecamy :

  • oryginalne wieszaki na ścianę to tania cena
  • oryginalne wieszaki na ścianę to prosty montaż
  • oryginalne wieszaki na ścianę to oryginalna dekoracja

Oryginalne wieszaki na ścianę to dekoracje również na meble i drzwi

Niektóre naklejki z haczykami to grafiki z wizerunkami klasycznych, nieco archaicznych wieszaków na ubrania, które wspaniale będą komponowały się z tradycyjnymi i klasycznymi wnętrzami.

Inne dekoracje natomiast mają awangardowy charakter i przedstawiają na przykład fantazyjne mandale, zarysy postaci ludzi, zwierząt albo roślin, do których dołączone zostały haczyki. Prezentowane oryginalne wieszaki ścienne wyglądają najlepiej w czarnej, oszczędnej wersji kolorystycznej umieszczone na jasnej ścianie. W zależności od wymogów danego wnętrza, można je jednak zamówić także w innych barwach. Wszyscy zainteresowani tą niezwykle interesującą formą zdobniczą powinni koniecznie zajrzeć na stronę internetową https://ornamentyka.pl/naklejki/wieszaki-samoprzylepne/. Prezentowane oryginalne wieszaki dekoracje stanowią niezwykle intrygujące uzupełnienie wielu aranżacji wnętrz. Niezależnie od ogólnej stylistyki danego pomieszczenia. Zamawiając oryginalne wieszaki ścienne warto spytać o interesujący nas kolor, dopasowany do wystroju wnętrza. Oryginalne wieszaki ścienne można stosować zarówno do dekoracji ścian, jak również frontów mebli i drzwi oraz innych gładkich powierzchni. 

Zobacz oryginalne wieszaki na ścianę na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem