Shopping Cart
🏡🎍Otul 🙌 swoje ściany 🏡 nowymi 🎀 dekoracjami 🌄-19%💎kod: OTUL 💎Kupuj ze zniżka i ciesz się przytulnym wnętrzem
oryginalne wieszaki na ścianę

Oryginalne wieszaki na ścianę formie naklejek ściennych to wspaniała alternatywa wobec klasycznych zawieszek na ściany

Oryginalne wieszaki na ścianę dekoracje przyciągające uwagę

Oryginalne wieszaki na ścianę w formie naklejek to wspaniała alternatywa wobec klasycznych zawieszek na ściany. Oryginalne wieszaki ścienne przykuwają uwagę nietuzinkową konstrukcją całej dekoracji i sprawiają, że mamy gwarancję, iż nasza przestrzeń będzie się wyróżniała spośród wielu innych. Oryginalne wieszaki na ścianę z prawdziwymi haczykami służącymi do wieszania różnych rzeczy na ścianach to niezwykle oryginalna dekoracja, która nada nietuzinkowy charakter każdemu wnętrzu. Oryginalne wieszaki ścienne sprawdzą się nie tylko w przestrzeni domowej, ale także jako interesujące uzupełnienie aranżacji wnętrz lokali usługowych, na przykład barów, restauracji, kawiarni albo placówek edukacyjnych czy też poczekalni w salonach kosmetycznych. Polecamy :

  • oryginalne wieszaki na ścianę to tania cena
  • oryginalne wieszaki na ścianę to prosty montaż
  • oryginalne wieszaki na ścianę to oryginalna dekoracja

Oryginalne wieszaki na ścianę to dekoracje również na meble i drzwi

Niektóre naklejki z haczykami to grafiki z wizerunkami klasycznych, nieco archaicznych wieszaków na ubrania, które wspaniale będą komponowały się z tradycyjnymi i klasycznymi wnętrzami.

Inne dekoracje natomiast mają awangardowy charakter i przedstawiają na przykład fantazyjne mandale, zarysy postaci ludzi, zwierząt albo roślin, do których dołączone zostały haczyki. Prezentowane oryginalne wieszaki ścienne wyglądają najlepiej w czarnej, oszczędnej wersji kolorystycznej umieszczone na jasnej ścianie. W zależności od wymogów danego wnętrza, można je jednak zamówić także w innych barwach. Wszyscy zainteresowani tą niezwykle interesującą formą zdobniczą powinni koniecznie zajrzeć na stronę internetową https://ornamentyka.pl/naklejki/wieszaki-samoprzylepne/. Prezentowane oryginalne wieszaki dekoracje stanowią niezwykle intrygujące uzupełnienie wielu aranżacji wnętrz. Niezależnie od ogólnej stylistyki danego pomieszczenia. Zamawiając oryginalne wieszaki ścienne warto spytać o interesujący nas kolor, dopasowany do wystroju wnętrza. Oryginalne wieszaki ścienne można stosować zarówno do dekoracji ścian, jak również frontów mebli i drzwi oraz innych gładkich powierzchni. 

Zobacz oryginalne wieszaki na ścianę na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem