Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
Patriotyczne naklejki na ścianę - nalepka ścienna

Patriotyczne naklejki na ścianę

Symbolika związana z naszym krajem, Ojczyzną, narodem oraz wszelkimi wydarzeniami historycznymi czy kulturalnymi zazwyczaj pojawia się w miejscach oficjalnych, czyli urzędach, zakładach pracy czy szkołach, w których dba się o wychowanie patriotyczne. Ostatnie lata jednak, to wyjątkowy trend, który polega na podkreślaniu przynależności do narodu i jednoczenie się z nim także na gruncie prywatnym. Nikogo nie zdziwi dekoracja nawiązująca do godła polskiego, flagi narodowej czy emblematów z naszej historycznej przeszłości pod warunkiem ich odpowiedniego, godnego wyeksponowania.

Do takich miejsc, jak klasa szkolna, świetlica czy klub, ale również do domowych salonów idealną dekoracją będą patriotyczne naklejki na ścianę. To materiały, które nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów i przygotowań do umieszczenia w wybranym miejscu, a ich aplikacja jest prosta i możliwa do wykonania w kilkanaście minut. Z tego powodu mogą być naklejane w pomieszczeniach, w których remont bywa niemożliwy z uwagi na dużą kubaturę i koszty. Dekoracje tego rodzaju pozwalają też nadać bardziej oficjalny ton tym miejscom, które są adaptowane z typowego obiektu o neutralnym przeznaczeniu na lokal urzędowy, klubowy czy placówkę edukacyjną.

Patriotyczne naklejki na ścianę to symbole narodowe, jak ten polski orzeł zaprezentowany na stronie https://ornamentyka.pl/sklep/szablon-do-malowania-orzel/, który doskonale zastąpi tradycyjne godło w urzędzie państwowym czy klasie szkolnej, ale też doda powagi tradycyjnemu wnętrzu mieszkalnemu. Naklejka z orłem jest nie tylko łatwa do umieszczenia na ścianie, ale też może być w każdej chwili zdjęta. Atutem takiej dekoracji jest możliwość zamówienia jej w dowolnym kolorze, dzięki czemu traci nieco na oficjalności i staje się elementem dekoracyjnym o patriotycznym wydźwięku.

Patriotyczne naklejki na ścianę

Orzeł nie jest jedynym polskim symbolem, a poza tym bywa bardzo oficjalny i nie w każdym miejscu będzie się prezentował godnie. Jeśli chcemy jednak podkreślić swoją narodową przynależność lub sięgnąć po symbole odnoszące się do patriotyzmu możemy również skorzystać z propozycji takich, jak symbol Polski walczącej ze strony https://ornamentyka.pl/sklep/tatuaz-scienny-polska-walczaca/ w dużym wymiarze wypełniający sporą powierzchnię ściany salonu czy loftu, idealnie nawiązującą do polskich tradycji narodowych. Naklejka dostępna jest też w innych rozmiarach i kolorach, dlatego można ją dopasować zarówno do aranżacji wnętrza, jak i wybranego dla niej miejsca.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem