Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
naklejki motywy roślinne

Piórka dmuchawców naklejki na ściany i meble

Dekoracje ścienne pojawiają się w aranżacji wnętrz od wielu dziesięcioleci, a w ostatnich latach triumfy święcą te ozdoby, które wykonuje się nowoczesnymi metodami druku cyfrowego. Wielkie, zajmujące całe ściany, wypełniające wnęki czy kryjące powierzchnie trzydrzwiowych szaf fototapety potrafią diametralnie zmienić wnętrze zmieniając je w relaksujący las, nastrojowa plaże o zachodzie słońca czy tajemniczy ogród pełen kolorowych kwiatów. Jedną z kategorii takich nowoczesnych dekoracji są motywy dmuchawców, przez lata niezauważane i pomijane w dekoracjach, dziś stanowiące jeden z modniejszych dodatków do wystroju szczególnie, jeśli pojawiają się na wygodnych samoprzylepnych naklejkach ściennych lub meblowych.

Naklejki są nie tylko wygodne do umieszczania w wybranym dla nich miejscu, ale też z reguły bardzo trwałe, dlatego mogą być dekoracją nawet w takich miejscach, w których panują niestandardowe warunki albo powierzchnie ścian czy mebli bywają często dotykane przez dzieci lub inne przechodzące osoby. Dmuchawcowe dekoracje to świetny pomysł na ozdobienie ściany w sypialni, salonie czy pokoju dziecięcym, ale też ciekawy motyw, który pomoże odświeżyć podniszczoną szafę zmieniając ją w piękny kolorowy mebel. Piórka dmuchawców to również pomysł na nową kuchnię, a szczególnie na to wyjątkowe miejsce pomiędzy rzędami szafek, które zawsze stwarza problem z wyborem pomiędzy ceramiką, panelem szklanym albo farbą olejną.

Piórka dmuchawców naklejki – popularne wzory

Rozmaite naklejki z dmuchawcami, jakie można znaleźć w zakładce https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-dmuchawce/ to przykład możliwości, jakie stwarza fotografia i nowoczesny cyfrowy druk mogące pokazać na obrazie nie tylko samą roślinę, ale też najdrobniejsze detale stanowiące o jej charakterze. Piórka dmuchawców to symboliczne wyrażenie lekkości, delikatności tak ulotnej, jak wiatr, który jedynie przelatuje przez chwilę pozostawiając po sobie wspomnienie przyjemnego chłodu. Takie naklejki wykorzystane we wnętrzu sprawią, że będzie ono przesycone wspomnieniem lata i tą ulotną lekkością tak przyjemną, relaksującą i sprzyjającą naszemu dobremu samopoczuciu.

Niemal każda z przedstawionych w kolekcji dekoracji jest inna, pomimo, iż wszystkie łączy jeden wspólny temat. Piórka dmuchawców nie są tu jedynie przenośnią, bowiem pojawiają się w kompozycjach, jako dopełnienie wielkich puszystych kul sygnalizując jednocześnie ich lekkość i ulotność. Z pomocą przychodzi technika, dzięki której każdy z motywów może przyjmować inny kolor, mniej lub bardziej realistyczne, niekiedy dopasowany do kolorystyki wnętrza. Atutem jest również makrofotografia pokazująca dmuchawce z całkiem odmiennej perspektywy, z jakiej nie znamy ich obserwując jedynie na łące wypełnionej puchem przekwitających mleczy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem