Your Cart
20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
plakaty z napisami, sentencjami samoprzylepne - plakat z sentencją w naszym domu

Plakaty z napisami, sentencjami samoprzylepne

Plakaty towarzyszą ludzkości mniej więcej od wieku, a to długie stulecie niewiele wpłynęło na sposób przedstawiania treści w tych specyficznych wytworach artystycznych, których kompozycja opiera się na symbolice i tekście. Nie chodzi tu jedynie o slogany czy zdania, choć i te mają sporo do powiedzenia w sztuce plakatu, ale o pojedyncze słowa, a nawet litery ułożone w konkretne kompozycje, które nasuwają określone skojarzenia odbiorcy. Plakat w przeciwieństwie do obrazu, nie tylko przedstawia, odtwarza, jest dekoracją, ale również o czymś mówi. Może to być informacja o wydarzeniu, zachęta do działania, motywacja, albo wyrażenie własnych emocji czy poglądów.

Plakaty z napisami, samoprzylepne to dziesiątki różnych kompozycji, które trudno pogrupować w jakiekolwiek kategorie, bowiem każdy z plakatów stanowi taką klasę sam dla siebie. Propozycje z zakładki https://ornamentyka.pl/naklejki/plakaty-samoprzylepne/ pokazują, jak duże może być to zróżnicowanie i jak wiele różnych treści zawierają. Dekoracje tego rodzaju należą do bardzo nowoczesnych, świetnie sprawdzając się we wnętrzach minimalistycznych, w loftach, a już szczególnie bywają lubiane przez młodzież zwłaszcza, jeśli wyrażają kontrowersyjne treści. Przykładem tej ostatniej jest chociażby hasło: Fuck the World.

Wykorzystanie plakatów w dekoracji wnętrza może pomóc w ukształtowaniu konkretnego klimatu wystroju. Jeśli właściciele cenią sobie dobrą zabawę, mają poczucie humoru i potrafią śmiać się z siebie samych wystarczy, że wybiorą plakaty z hasłami określającymi ich słabe strony, jak zamiłowanie do spania czy niechęć do porządków. Interesującym rozwiązaniem są kompozycje z hasłami wskazującymi na wyjątkowo rodzinny, przyjazny charakter wnętrza, informujące o panujących w domu zasadach, miłości, zamiłowaniu do zwierząt, radości i wybaczaniu.

Plakaty z napisami, sentencjami samoprzylepne

Poza dekorowaniem i wyrażaniem poglądów plakaty z napisami mogą też motywować do działania, pomagają uwierzyć we własne możliwości przypominając każdego ranka o własnych wartościach i stanowiąc impuls do wykonania kroku w przód. Dzięki drukowaniu na samoprzylepnym podkładzie takie ozdoby mogą być umieszczane praktycznie wszędzie, od ściany w pokoju, przez powierzchnie drzwi czy mebli po lodówkę kuchenną. Odpowiednio dobrane do upodobań i charakterów domowników będą świetną informacją o tym, czego mogą oczekiwać goście.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem