Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Szablony dekoracyjne na ścianę

Szablony to znakomity pomysł do wykorzystania w naszym salonie, jadalni, albo sypialni. W niewielkich pomieszczeniach sprawdzą się wzory drobne: delikatne kwiaty, subtelne gałęzie i liście. Obszerne wnętrza nabiorą efektownego wyglądu, gdy nadamy im indywidualnego charakteru napisem motywacyjnym, albo sentencją, dotyczącą uczuć lub zasad, panujących w domu.
Wiele radości można sprawić także najmłodszym, stosując tego typu dekoracje w ich pokoju lub podsunąć taką koncepcję ozdobienia swojego królestwa nastolatkowi, ceniącemu sobie indywidualizm i nadanie wnętrzu oryginalnego charakteru. Dzieci uraduje widok pogodnych wzorów, utrzymanych w pastelowej kolorystyce, natomiast młodzież z pewnością doceni szablony z wyciętymi sentencjami lub hasłami inspirującymi.

Dekorowanie mieszkania szablonami malarskimi może być wspaniałą zabawą dla całej rodziny. Prostota w aplikacji sprawia, że można tę ozdobę wykonać samodzielnie, przez co ma się poczucie osobistego wkładu w ostateczny kształt aranżacji naszej przestrzeni domowej.

Szablony dekoracyjne na ścianę

Nowatorskim i szalenie efektownym rozwiązaniem są szablony malarskie do zastosowania na podłogi. Najlepiej będą się prezentować w dużych wnętrzach w towarzystwie minimalistycznego wystroju. Graficzne esy-floresy, czarno-białe rozety i mandale, lub oryginalne kwiaty, zagwarantują wnętrzu niezapomniany, nieco bajkowy charakter. Dekoracje można zastosować na terakocie lub na posadzce żywicznej. Użycie trwałych farb pozwoli przez wiele lat cieszyć się tym nietuzinkowym ornamentem na podłodze.
Zainteresowani ozdabianiem szablonami malarskimi podłóg i ścian powinni zajrzeć na stronę internetową https://ornamentyka.pl/naklejki/szablony-malarskie/. Wśród prezentowanych wzorów, interesującą propozycją są motywy patriotyczne na ściany, takie jak godło czy zarys mapy naszego kraju, lub symbol Polski Walczącej. Takie dekoracje będą znakomitą ozdobą biur, instytucji, lub placówek edukacyjnych. Wszystkie wzory są dostępne w dowolnych wymiarach i kolorystyce.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem