Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
Szablon malarski drzewo3

Szablony z drzewami do malowania

Ozdabianie ściany namalowanym na niej wzorem to jeden z prostszych i zarazem tańszych sposobów na urozmaicenie wystroju wnętrza. Przy odrobinie cierpliwości i dzięki odpowiednim narzędziom powstaje niestandardowa dekoracja możliwa do wykonania we własnym zakresie, bez konieczności angażowania malarza. Dodatkowym atutem takiej ozdoby jest możliwość samodzielnego dopasowania koloru oraz wielkości motywu do wolnego miejsca na ścianie tak, aby był doskonale widoczny i tworzył efektowną całość z otoczeniem. Do pomocy przy takiej pracy służą bardzo wygodne i łatwe w wykorzystaniu szablony malarskie.

Jednorazowy szablon jest bardzo przydatnym wsparciem i zarazem pozwala na stworzenie dekoracji ściennej, którą mógłby namalować jedynie artysta plastyk. Osoby nieposiadające wprawy nie narysują samodzielnie idealnej w kształtach rośliny czy skomplikowanego drzewa. Dzięki szablonowi bardzo dokładnie dopracowany wzór jest już przygotowany i wystarczy jedynie nakleić go na ścianę, a następnie jak w dziecięcej kolorowance zamalować puste miejsca. Wśród najciekawszych i zarazem najbardziej uniwersalnych są szablony malarskie drzewa. To bardzo uniwersalna kategoria motywów i zarazem pozwalająca na sporo modyfikacji kształtów i stylu.

Szablony z drzewami do malowania

Szablony z drzewami mają to do siebie, że są bardzo różnorodne nie tylko w odniesieniu do ich ogólnych kształtów, ale też układu gałęzi czy elementów dodatkowych, jak ptaki lub liście tworzące określony klimat dekoracji. Przykładowo ułożenie gałęzi w linii poziomej sugeruje silne powiewy wiatru, dzięki czemu motyw staje się bardziej dynamiczny. Jeśli dodatkowo uzupełni się go o pojedyncze fruwające listki efekt będzie bardzo ciekawy i niezwykle realistyczny. Z kolei osoby poszukujące bardziej rodzinnych, ciepłych dekoracji mogą sięgnąć po szablon drzewa z ptaszkami i kwiatkami. Odpoczynek przy takiej dekoracji będzie namiastką wizyty w ogrodzie czy sadzie. Tutaj znajdziesz modne szablony do malowania wzorów na ścianie: https://ornamentyka.pl/naklejki/szablony-drzewa/

Szablony malarskie drzewa to również wzory niestandardowe, stylizowane lub zaczerpnięte z oryginalnych dzieł sztuki, jak chociażby enigmatyczne drzewo życia Klimta. Ciekawym motywem jest ten zaprezentowany w zakładce, który swoim stylem nawiązuje nieco do wzornictwa ludowego, dzięki czemu doskonale sprawdzi się we wnętrzach o przyjemnym rodzinnym charakterze, a także w stylizacjach rustykalnych, new folk czy w pokojach dziecięcych. Ważnym elementem w takiej dekoracji jest też dobór koloru dopasowany do innych elementów wnętrza lub kontrastowy.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem