Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Szablony malarskie z mapami

„W osiemdziesiąt dni dookoła świata” – któż z nas nie pamięta tej dziewiętnastowiecznej powieści Juliusza Verne’a o mocy podróżowania i jego wpływu na nasze życie. Zarys mapy na ścianie to idealna dekoracja wnętrza domu zarówno dla podróżnika, jak i dla marzyciela, tylko śniącego o dalekich wyprawach. Wizerunek mapy świata, danego kontynentu lub kraju można w prosty sposób uzyskać, wykorzystując szablony malarskie. Dzięki nim, na ścianie powstanie oryginalna dekoracja pasująca zarówno do nowoczesnej, wręcz minimalistycznej stylistyki wystroju pomieszczeń, jak i do wnętrz klasycznych, wpisujących się w estetykę kolonialną. Z kolei obraz pomalowany na kolor sepii znakomicie podkreśli charakter pomieszczenia utrzymanego w stylu retro.
W pokoju dziecięcym lub młodzieżowym mapa będzie pełniła funkcję edukacyjną, utrwalając w najmłodszych wiedzę o układzie geograficznym świata. Ten rodzaj dekoracji sprawdzi się również jako ozdoba ściany w szkole lub przedszkolu. Ciekawym pomysłem jest pomalowanie wraz z dziećmi każdego kontynentu na inny kolor, albo wyodrębnienie w analogiczny sposób poszczególnych krajów. Z kolei miłośnicy turystyki mogą na mapie zaznaczyć miejsca, które udało im się zwiedzić lub też wymarzone cele podróży.

Tego typu stylowa ornamentyka, powstała dzięki szablonom malarskim, nada unikatowego klimatu również pomieszczeniom biurowym, restauracjom lub barom. Jest idealna na przykład do ozdobienia ściany ….w biurze podróży.

Samodzielne udekorowanie salonu lub przedpokoju obrazem, stworzonym przy użyciu szablonu malarskiego, może być świetną, inspirującą zabawą. Wystarczy pokryć farbą puste miejsce w szablonie, a gdy ta wyschnie, zdjąć naklejkę ze ściany. W jednorazowe szablony z wizerunkami mapy świata lub w wersji patriotycznej – mapy Polski, można się zaopatrzyć na stronie internetowej https://ornamentyka.pl/naklejki/szablon-mapa-swiata/. Dekoracje są dostępne w trzech rozmiarach, a na stronie znajduje się też instrukcja jak wykonać ornament.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem