Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
Szablony na ścianę

Szablony na ścianę dla dzieci do malowania

Szablony na ścianę w kilka minut udekorują wnętrze zarówno  pokoju dziecięcego, jak i salon czy sypialnię

Dekorowanie ścian szablonami na ścianę nie jest pomysłem nowym, bowiem ozdoby wszelkiego rodzaju stosowano już przed wiekami. Pierwszym przykładem zapewne były różnego rodzaju przedmioty, suszone rośliny czy wykonane z drewna drobiazgi. Które wieszano w domach bardziej, jako rodzaj ochrony przed duchami i złymi mocami, niż jako element wystroju. Z czasem, kiedy bałwochwalstwo i przesądy odeszły w zapomnienie przedmioty te przejęły rolę dekoracji. Drewniane płaskorzeźby, plecionki ze słomy, dekoracyjne kilimy i tkaniny, wreszcie obrazy i kompozycje z suchych roślin to tylko kilka przykładów ściennych ozdób. Współczesność zapewnia jednak o wiele więcej możliwości, a szablony na ścianę nie tylko mogą być prostsze, tańsze i łatwiejsze do wykonania. Ale przede wszystkim nie niszczą się i nie wymagają stałej konserwacji. Taką postać mają dekoracyjne naklejki szablony na ścianę, które pozwalają w kilka minut udekorować wnętrze zarówno w pokoju dziecięcym, jak i salon czy sypialnię. Szablony dla dzieci mają szczególne zastosowanie, ponieważ jak wiadomo powszechnie miejsca, które urządza się dla najmłodszych wymagają szczególnego charakteru. Malowane na ścianie szablony nie tylko wyróżnia dziecięcy pokoik, ale też sprawia, że maluch czuje się w nim o wiele lepiej. Polecamy :

  • szablony na ścianę z postaciami z bajek
  • szablony na ścianę z motywem typograficznym
  • szablony na ścianę ze zwierzątkami

Zobacz szablony na ścianę na stronie naszego sklepu 

Szablony na ścianę to również wzory dla starszych, idealne do sypialni, salonu czy przedpokoju

Zobacz również modne dekoracje na ściany w pokoju dziecięcym na stronie naszego nowego sklepu brajankowo.pl 

 

Zaletą szablonów jest przede wszystkim prostota wykonania. Gotowy wzorzec wystarczy przykleić do powierzchni ściany i zamalować innym odcieniem farby, a po wyschnięciu i zdjęciu wzoru pozostanie na nim kolorowy motyw.

Wśród propozycji, szablonów na ścianę na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/szablony-malarskie/ znajdzie się wiele takich, które świetnie sprawdzą się w dziecięcych wnętrzach. Rozłożyste drzewo, śmieszny kot, gałązka krzewu z ptaszkami lub motylami, galopujący koń albo dziewczynka na huśtawce to tylko kilka dziecięcych pomysłów. Odpowiednio dopasowane kolorystycznie do wystroju będą wspaniała i niedrogą dekoracją. Szablony na ścianę to również wzory dla starszych, idealne do sypialni, salonu czy przedpokoju, gdzie mogą być wykorzystane w charakterze pojedynczego motywu, jak i układu mniejszych elementów ciągnących się wzdłuż ściany. Na takie komponowanie dekoracji pozwala możliwości modyfikowania rozmiaru szablonu. Który można zamawiać w dużym lub małym formacie. Jest to również cecha, która pozwala na dopasowanie wielkości wzoru do miejsca, jakie pozostaje do dyspozycji na powierzchni ściany. Istota jest przecież prezentacja motywu, a nie jego ukrywanie za kanapą czy fotelem.

 

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem