Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
dekoracje na ściany samoprzylepne

Szablony i naklejki do przyklejania na ściany

Dekorowanie ścian, jakie od kilku lat święci triumfy w aranżacjach wnętrz nie jest obyczajem nowym, bowiem malowanie wzorów za pomocą specjalnych wałków czy naklejanie tapet i wieszanie obrazów były praktykowane już sto lat temu. Dziś jednak nie tylko pojawiły się nowe materiały i związane z nimi możliwości, ale również nowoczesne trendy, dzięki którym mieszkania czy biura wyglądają zupełnie inaczej. Jednym z nowszych i zarazem bardzo praktycznych rozwiązań są szablony naklejki na ścianę, dzięki którym w kilka minut można wykonać naprawdę ciekawą designerską dekorację.

Malowanie motywów przy pomocy szablonów nie jest trudne, a wykonywanie wszystkich czynności zgodnie z instrukcją pozwala na stworzenie wystroju pokoju czy łazienki bez pomocy specjalistów. Dzięki samoprzylepnej powierzchni szablon przykleja się do powierzchni ściany zapewniając dokładne krycie wolnych miejsc bez ryzyka podchodzenia farby pod wzorzec, jak to zazwyczaj ma miejsce przy szablonach z tworzyw, przytrzymywanych ręką przy powierzchni. Malowanie nawet bardzo skomplikowanego motywu nie jest trudne i nie wymaga wprawnej ręki, a jedynie dokładności i odrobiny wolnego czasu.

Szablony i naklejki do przyklejania

Szablony naklejki, jakich sporo można znaleźć na https://ornamentyka.pl/naklejki/szablony-malarskie/ to wiele możliwości do wyboru zależnie od tego, jaką aranżację się tworzy i jaki chce się osiągnąć efekt. Znajdzie się wśród nich wiele uniwersalnych motywów roślinnych – drzew, kwiatów, gałęzi – a także zwierzęta, ptaki i motyle, regularne i bardzo precyzyjne ornamenty, postacie ludzkie w formie naturalnej i stylizowane na motywy egipskie i południowoafrykańskie, a także wiele innych ciekawych propozycji. Nie zabraknie również pomysłów do pokoju nastolatka, u którego może pojawić się znana postać ze świata filmu czy muzyki, albo do pokoju najmłodszych.

Szczególnie atrakcyjne są te bardzo rozbudowane i precyzyjne motywy, których wykonanie jest już dziś możliwe dzięki komputerom sterującym precyzyjnym wycinaniem nawet bardzo skomplikowanego wzoru. Dzięki nim na ścianie może zagościć zrywający się do biegu rumak z rozwianą grzywą i ogonem, albo bajeczny rajski ptak z licznymi dekoracyjnymi piórami. Szablony naklejki pozwalają dekorować pomieszczenia poprzez wprowadzenie do nich bardzo konkretnych i wiele mówiących elementów graficznych. Ich charakter podkreśli też wybrany do malowania kolor, dopasowany do cech motywu, albo wręcz przeciwnie – nowoczesny, bo całkowicie nierealny.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem