Your Cart
🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
naklejka śnieżynka

Wzory na ścianę – pomysły jak ożywić nudna ścianę w domu

Każdy z nas zapewne przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, jak zmienić własne otoczenie, aby było niestandardowe i sprawiało wrażenie wyjątkowego, designerskiego. Kiedy dziesiątki pomysłów pojawiają się w głowie zazwyczaj szybko zniechęcamy się myśląc o bałaganie i wysokich kosztach, które nas czekają przy takich zmianach. Remont jednak nie zawsze jest niezbędny zwłaszcza, jeśli malowaliśmy kilka miesięcy wcześniej, a i bałaganu czy kosztów można uniknąć, gdy do zmiany aranżacji wykorzystamy naklejki dekoracyjne na ściany  Naklejanie nie wymaga specjalnych przygotowań i w kilka minut można zmienić nudne wnętrze w prawdziwy hit.

 

Być może nie każdy może sobie wyobrazić swoje własne mieszkanie, w którym ze ściany salonu spogląda na wszystkich szykujący się do skoku tygrys lub pręży swoje mięśnie groźnie wyglądający francuski buldog. Wyobraźni pomogą z pewnością wzory na ścianę zaprezentowane na stronie https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-na-sciany/. pokazujące, w jaki sposób prosty motyw może sprawić, że banalne wnętrze staje się romantycznym domkiem gejszy, afrykańską wioską z grupą tubylców czy malowniczym ogrodem, w którym na samotnym krzaku ptaki zebrały się na koncert.

Wzory na ścianę

Dzięki tym prostym urozmaiconym wzorom można stworzyć niemal każdy nastrój podkreślając kobiecy charakter sypialni motywem małego Amorka z listem czy nawiązując do muzycznych gustów domowników za pomocą stylizowanej klawiatury fortepianu. W pokoju dziecięcym na ścianie zakwitną kwiatki, z których wyfrunie stado motyli. U nastolatka pojawi się Statua Wolności albo zagości twarz wokalisty Nirvany – Kurta Cobaina. Znajdzie się też odpowiedni motyw do pokoju, łazienki i kuchni. Dopasowując odpowiedni do tła i aranżacji kolor osiągnie się niezwykłe efekty wizualne bez konieczności wykonywania generalnego remontu i dużych nakładów finansowych.

 

Zaletą ściennych wzorów jest ich uniwersalność, co oznacza, że przy odpowiednim doborze można je wykorzystać w każdym pomieszczeniu pod warunkiem dopasowania rozmiaru i tematyki do całości wnętrza. Oczywiście, jeśli aranżacja nie została zaprojektowana w żadnym konkretnym stylu dzięki wykorzystaniu specyficznych motywów takich, jak postacie afrykańskie czy wspomniana gejsza wnętrze takiego stylu nabierze, będzie bardziej efektowne, ciekawsze, przyciągające uwagę niestandardowym rozwiązaniem. Naklejane wzory na ściany to prosty sposób na szybką zmianę otoczenia.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem