Tylko TERAZ 22% taniej wszystkie dekoracje w sklepie. Podaj w koszyku kod: VIVA22 i zadbaj o piękne ściany.
zestaw plakatów na ścianę w subtelnych kolorach

Dwa plakaty w subtelnych kolorach

Przepiękny zestaw plakatów w subtelnych kolorach. Plakatami z ciekawymi motywami skał upiększysz ściany w swojej sypialni. Kup cały zestaw lub pojedyncze elementy i ciesz się galeria na swojej ścianie.

zestaw plakatów z kawą

Galeria plakatów z motywem kawy

Nowoczesny zestaw plakatów z czarno-białymi fotografiami oraz sentencjami o kawie. Galerią plakatów z motywem kawy upiększysz ściany w kuchni oraz kawiarni.  Kup cały zestaw lub pojedyncze elementy i ciesz się galeria na swojej ścianie.

nowojorski zestaw plakatów

Nowojorski zestaw plakatów

Piękna galeria plakatów z nowojorskimi motywami będzie świetną dekoracją ściany w nowoczesnym salonie. Kup cały zestaw lub pojedyncze elementy i ciesz się galeria na swojej ścianie.

kobiecy zestaw plakatów na ściane

Zestaw plakatów z kobietą w czerwonej sukience

Przepiękny zestaw plakatów z cytatami o modzie oraz ilustracją kobiety w czerwonej sukience. Za pomocą galerii plakatów z kobiecymi motywami upiększysz ściany w salonie w stylu glamour. Kup cały zestaw lub pojedyncze elementy i ciesz się galeria na swojej ścianie.

zestaw plakatów z planetami

Zestaw plakatów z planetami

Fantastyczny zestaw plakatów z motywem planet. Galerią plakatów ozdobisz ściany w firmie, pokoju ucznia oraz sypialni. Kup cały zestaw lub pojedyncze elementy i ciesz się galeria na swojej ścianie.

zestaw plakatów Nowy Jork

Galeria plakatów Nowy Jork

Nowoczesna galeria plakatów z motywem Nowego Jorku. Śliczny zestaw plakatów z czarno-białymi fotografiami budynków w Nowym Jorku oraz napisami i ciekawymi rysunkami. Nowojorskim zestawem plakatów upiększysz ściany w sypialni.Kup cały zestaw lub pojedyncze elementy i ciesz się galeria na swojej ścianie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

90 dni na zwrot

3 miesiące na podjęcie decyzji

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

Ornamentyka 2006 – 2020  © sklep należy do grupy Artpasaż

Tutaj kupisz naklejki na ściany, szablony malarskie i plakaty.