Your Cart
Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
naklejki w tym domu

Napisy na ścianę w salonie to napisy na plakatach i naklejki z napisami proste i uniwersalne dekoracje

Napisy na ścianę w salonie to modne wzory na plakatach i naklejkach na ściany

Napisy na ścianę w salonie to napisy na plakatach i naklejki z napisami proste i uniwersalne dekoracje. Od kilku lat tendencją wiodącą, jeśli chodzi o trendy w dekoracji salonów jest ozdabianie ich grafikami z wydrukami typograficznymi. Prosta i uniwersalna stylistyka plakatów albo naklejek ściennych, pasująca do niemal każdego pomieszczenia sprawia, że napisy na ścienne w salonie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Bezpretensjonalna forma napisów na ścianę w salonie sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, nawet minimalistycznym, jak i klasycznym lub utrzymanym w stylu retro. Na ogół napisy na ściany do salonu są zapisane czarnymi literami na białym tle, ale można również zdecydować się na dowolną kolorystykę, które będzie zgodna z naszymi upodobaniami. Niektóre napisy na ściany do salonu przedstawiają słowa ujęte w bardziej wyrafinowane formy czcionki, na przykład pięknej kursywy, która sama w sobie stanowi elegancką ozdobę salonu. Polecamy :

  • napisy na ścianę w salonie z modnymi cytatami
  • napisy na ścianę w salonie z sentencjami o domu
  • napisy na ścianę w salonie z  przysłowiami

Napisy na ścianę w salonie to także dekoracje do kuchni i jadalni

Wśród tekstów, umieszczanych na napisach na ścianę w salonie, znajdziemy zarówno takie w języku polskim, jak i angielskim. Prym wiodą ciekawe teksty motywacyjne i optymistycznie nastrajające do życia, na przykład: „Codziennie śmiej się bez powodu”, albo „Każdy moment jest dobry, aby zmienić wszystko”.

Zobacz podobne dekoracje na stronie naszego sklepu 

Napisy na ścianę w salonie też parafrazy popularnych sentencji, na przykład „Keep calm and dance on” lub – idealne do umieszczenia w sypialni-wyznania miłosne czy teksty, dotyczące uczuć, na przykład pięknie wykaligrafowane słowo „Love”. Niektóre teksty mają po prostu bawić i napawać optymizmem na cały dzień. Przekład napisów na ścianę do salonie mogą być zabawne typograficzne, głoszące: „Nie ma miłości tak szczerej, jak ta do czekolady”, która sprawdzi się nie tylko w salonie, ale jest również w sam raz do naklejenia w kuchni lub jadalni. Wszyscy zainteresowani udekorowaniem swojego salonu napisami na ścianie powinni wejść na stronę internetową https://ornamentyka.pl/naklejki/naklejki-cytaty- napisy/. Wśród proponowanych za pośrednictwem strony dekoracji znajdziemy wiele ciekawych naklejek z hasłami i cytatami, które przełamią monotonię każdego salonu, podkreślając indywidualny styl jego właścicieli.

Zobacz napisy na ścianę w salonie na stronie naszego 

Szukasz dekoracji do salonu? Sprawdź ofertę w naszych sklepach:

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę i nasycenie koloru

Polska firmia

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem